Юридичні послуги Київ та область

Юридичні послуги Київ від
«Протект Альянс»

Юридичні послуги Київ від «Протект Альянс»

Надаємо юридичні послуги (послуги юриста) для бізнесу та фізичних осіб в Києві, ґрунтуючись на високій кваліфікації та практичному досвіді наших юристів. Нижче наведено перелік юридичних послуг.

Юридичні послуги Київ та область, юридичні послуги для бізнесу та фізичних осіб

Юридичні послуги Київ та область, юридичні послуги для бізнесу
Юридичні послуги Київ

Юридичні послуги – це послуги, які надаються юристами, адвокатами та іншими фахівцями у сфері права. Вони включають в себе консультування, розробку документів, представництво інтересів клієнтів у судах та інших державних органах.

Що входить в послуги юриста Київ: Консультування, представництво інтересів клієнтів. Спеціалісти юридичного об’єднання «Протект Альянс» надають послуги юриста в Києві та області на професійному рівні, ґрунтуючись на високій кваліфікації та величезному практичному досвіді наших юристів, що у свою чергу дозволяє з оптимальною віддачею реалізовувати та виконувати всі юридичні завдання клієнтів.

Юридичні послуги перелік: Спеціалісти «Протект Альянс» надають юридичні послуги за наступними напрямами: Кримінальне та цивільне право, Відшкодування шкоди, Виконавчі провадження, Сімейні справи, Повернення боргів, Спадкові справи, ДТП, Адмінпорушення, Медіація.

Хто може надавати юридичні послуги?

В Україні юридичні послуги можуть надавати:

  • Адвокати. Адвокат – це фахівець у сфері права, який має право представляти інтереси клієнтів у судах та інших державних органах. Адвокати повинні мати вищу юридичну освіту, пройти стажування та отримати адвокатський статус.
  • Юристи. Юрист – це фахівець у сфері права, який має вищу юридичну освіту та кваліфікацію. Юристи можуть надавати правові послуги – послуги юриста, але не мають права представляти інтереси клієнтів у судах.
  • Нотаріуси. Нотаріус – це державний службовець, який має право посвідчувати юридичні документи, такі як договори, заповіти, довіреності та інші. Нотаріуси не є юристами, але вони мають юридичну освіту та кваліфікацію.

Крім того, юридичні послуги можуть надавати державні органи та організації, наприклад, Міністерство юстиції, органи місцевого самоврядування та інші.

В Україні діють такі законодавчі акти, які регулюють надання юр. послуг:

  • Закон України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”
  • Закон України “Про нотаріат”
  • Кодекс адвокатської етики

При виборі юриста або юридичної фірми важливо враховувати їх кваліфікацію та досвід роботи. Важливо також переконатися, що юрист або юридична фірма мають право надавати юр. послуги.

To Top