Адвокати Київ та область

Зміни в Конституції України

Зміни в конституції України для громадян, що хочуть бути обізнаними в своїх правах

Дізнайтеся про останні зміни в конституції України, які цікавлять громадян, які хочуть бути обізнаними в своїх правах. Будьте в курсі. Якщо вам цікава угода з адвокатом, ознайомтеся. Які важливі зміни

Читати далі »
Інтелектуальна власність в Україні

Інтелектуальна власність в Україні: все що треба знати

Отримайте комплексні знання про інтелектуальну власності простою мовою. Все що необхідно знати в цієї сфері. Якщо вам потрібна консультація, звертайтесь до нас. Інтелектуальна власність (ІВ) є ключовим активом для бізнесу,

Читати далі »

Хто такі Внутрішньо переміщені особи в Україні 2024

В Україні у 2024 році тема внутрішньо переміщених осіб залишається актуальною і важливою. Хто такі внутрішньо переміщені особи в Україні, які причини змушують їх залишати свої домівки, які виклики вони

Читати далі »
Конституція України: коментар, права та обов'язки громадян

Конституція України: коментар, права та обов’язки громадян

Конституція України – це основний закон нашої держави, який визначає права та обов’язки громадян. У цьому блозі ми розглянемо основні положення Конституції України за допомогою коментарів, а також розглянемо права

Читати далі »
Чи може фізична особа надавати юридичні послуги

Чи може фізична особа надавати юридичні послуги

У сучасному світі українці все частіше стикаються з питанням: “Чи може фізична особа надавати юридичні послуги?”. Це досить актуальне питання, адже індивідуальні підприємці та прості громадяни можуть мати бажання надавати

Читати далі »
Нормативна база України про ФОП

Нормативна база України про ФОП

Україна – країна, де фізичні особи підприємці (ФОП) грають важливу роль у господарському житті. Тому важливо знати всі нюанси та правила щодо їхньої діяльності. Саме тому сьогодні ми розглянемо “Нормативну

Читати далі »

Адвокати Київ та область

Адвокати Київ
Адвокати Київ

Товариство з обмеженою відповідальністю “Юридичне об’єднання “Протект Альянс” пропонує послуги професійних адвокатів в Києві та області. Ми маємо штат висококваліфікованих юристів та адвокатів і зможемо допомогти вам в будь якої ситуації.

Хто такі адвокати

Адвокати – це юристи, які надають професійну правову допомогу учасникам правовідносин. Вони захищають права та інтереси своїх клієнтів у судах, інших органах державної влади та органах місцевого самоврядування, а також у цивільному, господарському, адміністративному та кримінальному судочинстві.

Адвокати є незалежними у своїй професійній діяльності і підпорядковуються лише закону. Вони зобов’язані дотримуватися адвокатської таємниці, яка є недоторканою.

Адвокати мають право на безперешкодний доступ до клієнта, який перебуває під вартою або утримується в іншому місці затримання. Вони також мають право брати участь у розгляді справи в суді, інших органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Адвокати можуть спеціалізуватися на певних галузях права, наприклад, кримінальному праві, цивільному праві, адміністративному праві, господарському праві тощо.

Що роблять адвокати

Адвокатська діяльність регулюється Законом України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”.

Основні функції адвоката:

  • Захист прав та інтересів клієнта. Адвокат захищає права та інтереси свого клієнта в межах закону. Він може робити це шляхом представництва клієнта в суді, підготовці документів та інших юридичних дій.
  • Консультування клієнта. Адвокат надає клієнту юридичну консультацію з питань, що стосуються його прав та інтересів. Він може допомогти клієнту зрозуміти свої права та обов’язки, а також прийняти правильні рішення.
  • Представництво клієнта в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Адвокат може представляти клієнта в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, наприклад, у податковій інспекції, ЖЕКу тощо.

Адвокати відіграють важливу роль у захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб. Вони допомагають людям отримати справедливе правосуддя і захистити свої права та свободи.

To Top