У сучасному світі важко уникнути потреби у юридичній допомозі. Проте, часто люди не розуміють, що саме означає термін “вторинна юридична допомога” та як вона може бути корисною. У цій статті ми детально розглянемо що таке вторинна юридична допомога та як вона може допомогти вам в вирішенні правових питань.
 

Вторинна юридична допомога – це комплекс правових послуг, які надаються фізичним та юридичним особам, які мають право на таку допомогу, на безоплатній або частково безоплатній основі.

Вторинна юридична допомога включає в себе такі види послуг:

  • Консультування
  • Розробка документів
  • Представництво інтересів у судах та інших державних органах

Право на безоплатну вторинну юридичну допомогу мають:

  • Фізичні особи, які мають низький рівень доходу
  • Особи, які є потерпілими від злочинів
  • Особи, які є учасниками АТО та ООС
  • Особи, які є внутрішньо переміщеними особами
  • Інші особи, які перебувають у складних життєвих обставинах

Вторинна юридична допомога надається центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які є державними установами.

Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги надають юридичну допомогу на основі принципу доступності. Це означає, що юридична допомога повинна бути доступною для всіх, незалежно від місця проживання, доходу та інших факторів.

Вторинна юридична допомога є важливою гарантією реалізації права на справедливий суд. Вона допомагає людям захистити свої права та інтереси у судах та інших державних органах.

Питання та відповіді на тему: Що таке вторинна юридична допомога?

Вторинна юридична допомога – це надання правової допомоги особі, яка не може забезпечити собі правовий захист за власними силами.
Первинна юридична допомога надається всім громадянам, а вторинна – лише тим, хто знаходиться у складних життєвих обставинах.
Вторинна юридична допомога доступна особам, які не мають можливості оплатити послуги адвоката та інших юридичних фахівців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

To Top